Księga gościWspaniały Zespół, który jest przykładem jak można muzyką i sercem w dzisiejszym świecie dawać świadectwo dobrego swego wnętrza i budować wiarę wśród innych.
Pozdrawiam i zachęcam do wydania śpiewnika w zapisie nutowym, aby inni też mogli chwalić Boga.

Adam

No niestety, uzależniłem się od utworów TGD , od ludzi z TGD i od wartości , które wyznają. Niech nikt mnie z tego uzależnienia nie wyciąga. Pięknie dziękuje.

Krzysztof

Witam.Byliście parę lat temu w Oplu na warsztatach gospel w filharmonii. Po koncercie finałowym modliliście się w trzy osoby ze mną a w zasadzie za mnie abym wrócił do Jezusa. Chcę podziękować za modlitwę i powiedzieć, że od roku wracam do Niego. Choć z początku było tak jak mówiliście, że może to potrwać jakiś czas ale w końcu nadejdzie. I nadszedł

Andrzej

Dziękuję za każdy koncert na którym mogę być. To co przeżywam na Waszych koncertach jest nie do opisania. Jesteście niesamowici! Dajecie wiele radości każdemu kto Was spotka i śpiewacie najlepiej na chwałę Pana. Dziękuję Bogu za to, że mogłam Was poznać. Kocham Was!

Wiktoria

Mialam okazje organizowac i uczestniczyc w warsztatach TGD. Przeżycie niesamowite pod względem duchowym i muzycznym. Jedno z najpiękniejszych w moim życiu. Ich energia jest wspaniała i nieziemsko pozytywna, wysyłana ręką Boga , nie inaczej. Ich muzyka pozwala mocniej wierzyć i pomaga w trudnych chwilach, a te dobre jeszcze umacnia. Robią świetna robotę, tego trzeba w tych trudnych czasach. Jesteście cudowni...Ale to już wiecie bo pisałam to wiele razy :) i napiszę jeszcze nie raz. Pozdrawiam gorąco!

Sylwia

Byłam dziś na koncercie , to co przeżyłam i odczułam jest moje ! Jesteście wspaniali. Czekam na inne trasy koncertowe A na Kolędach Świata będę z wami za rok! Pozdrowienia z Wroclove !!

Natalia

Witam. Czy jest możliwość zakupu nut lub akordów do utworu "Pierwsza gwiazda"? Pozdrawiam.

Tomasz

Dziękuję za warsztaty w Gliwicach. To było cudowne przeżycie. Dziękuję Piotrowi, Emilii za dobro i cierpliwość. Dziękuję całemu TGD za to że jesteście, za to co robicie. Dziękuje wszystkim uczestnikom warsztatów! Spędzenie z wami tego czasu było spełnieniem mojego marzenia. Biorąc pod uwagę, że nie udało mi się kupić biletu, pamiętając swój smutek i rozczarowanie a potem euforię jak zadzwoniła Pani z teatru że jest dla mnie miejsce - to wiem że to był dla mnie prezent od Ojca!!! Dziękuję!!!

Monika

Brałam udział w warsztatach wokalnych, które odbyły się w Gliwicach w dniach 29-30.09.2018r. Dziękuję z całego serca Piotrowi i Emilce za wkład pracy, za cudny wspólny czas. A koncert.... brakuje słów by wyrazić jak się czułam śpiewając z Wami te wszystkie pieśni na Chwałę Pana Boga. Pozdrawiam i czekam na więcej Mariola

Mariola

Dziękujemy za Waszą muzykę, która prosto z Waszych serc płynie do naszych... czujemy to bardzo! śpiewamy razem z Wami na cały głos jadąc samochodem, tańczymy wspólnie przy Waszej muzyce, dzielimy się Waszą muzyką z przyjaciółmi i znajomymi... a to wszystko na Jego Chwałę, z Jego Miłością. Pozdrawiamy ciepło Katarzyna, Sebastian, Zosia, Jagódka i nasz Aniołek p.s. z niecierpliwością czekamy na koncerty :) Do zobaczenia!

Katarzyna