Księga gościByłam dziś na koncercie , to co przeżyłam i odczułam jest moje ! Jesteście wspaniali. Czekam na inne trasy koncertowe A na Kolędach Świata będę z wami za rok! Pozdrowienia z Wroclove !!

Natalia

Witam. Czy jest możliwość zakupu nut lub akordów do utworu "Pierwsza gwiazda"? Pozdrawiam.

Tomasz

Dziękuję za warsztaty w Gliwicach. To było cudowne przeżycie. Dziękuję Piotrowi, Emilii za dobro i cierpliwość. Dziękuję całemu TGD za to że jesteście, za to co robicie. Dziękuje wszystkim uczestnikom warsztatów! Spędzenie z wami tego czasu było spełnieniem mojego marzenia. Biorąc pod uwagę, że nie udało mi się kupić biletu, pamiętając swój smutek i rozczarowanie a potem euforię jak zadzwoniła Pani z teatru że jest dla mnie miejsce - to wiem że to był dla mnie prezent od Ojca!!! Dziękuję!!!

Monika

Brałam udział w warsztatach wokalnych, które odbyły się w Gliwicach w dniach 29-30.09.2018r. Dziękuję z całego serca Piotrowi i Emilce za wkład pracy, za cudny wspólny czas. A koncert.... brakuje słów by wyrazić jak się czułam śpiewając z Wami te wszystkie pieśni na Chwałę Pana Boga. Pozdrawiam i czekam na więcej Mariola

Mariola

Dziękujemy za Waszą muzykę, która prosto z Waszych serc płynie do naszych... czujemy to bardzo! śpiewamy razem z Wami na cały głos jadąc samochodem, tańczymy wspólnie przy Waszej muzyce, dzielimy się Waszą muzyką z przyjaciółmi i znajomymi... a to wszystko na Jego Chwałę, z Jego Miłością. Pozdrawiamy ciepło Katarzyna, Sebastian, Zosia, Jagódka i nasz Aniołek p.s. z niecierpliwością czekamy na koncerty :) Do zobaczenia!

Katarzyna

Moja rodzina bardzo lubi słuchać Waszych piosenek. Małe TGD także gości już u nas na płycie CD. Jesteśmy na każdym Waszym koncercie jaki macie w okolicach Szczecina. Szkoda tylko, że znowu na koncercie kolęd w Szczecinie nie będzie z Wami Pana Kuby ...

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia 15 stycznia :)

Ola

Uwielbiam Was!

Na wysokim poziomie zespół, który śpiewa dla Pana.. myślę, że to On daje waszym głosom taką moc. Dziękuję za każdy koncert.

Spełniacie może marzenia i pozwolicie mi zaśpiewać z Wami w Spodku na święta? ;)

Laura

Wasz koncert na Song of Songs festival 2017 w Toruniu był wspaniały! Dziękujemy za wspólną modlitwę, śpiew i uwielbienie. Daliście publiczności wiele radości swoim występem. Dziękujemy! :)

Asia

Całą Rodziną cieszymy się na płytę Małego TGD! Czekamy!
Czy będą dostępne nuty "Góry do góry"?

Maciej

Moje życie legło w gruzach. Nie powinnam tu tego pisać, ale cóż mi zostało? Mój mąż okazał się nałogowym hazardzistą. Narobił gigantycznych długów. Teraz zniknął. Codziennie otrzymuję listy z groźbą egzekucji komorniczych. Naliczyłam się już ponad 80 tysięcy zł długu. Nie wiem, czy to wszystko. Mam na utrzymaniu troje uczących się dzieci. Najmłodsze jest chore. Próbuję ratować co się da, zwłaszcza dom. Niestety, mamy z mężem wspólnotę majątkową. Tracę już wiarę. Wszystko idzie bardzo opornie, a mi brakuje czasu. Lada chwila zaczną się egzekucje komornicze. Bardzo proszę, może ktoś mógłby mi pomóc, wesprzeć – może w formie pożyczki. Żeby przetrwać ten najtrudniejszy czas. Jest pewna szansa, że uwolnię się przynajmniej z części długów męża. Potrzeba jednak na to czasu. Częściowe spłaty spowodują odroczenie egzekucji. Ja nie mam już żadnych pieniędzy, dosłownie brakuje mi na życie. Bardzo proszę.
Monika
e-mail:
monika2703@interia.pl

Monika