Księga gościtu Asia z Białogardu.Chciałam podzielić się świadectwem,które związane jest z Waszym ostatnim koncertem w Poznaniu ( 19.09 ). Po pierwsze odkąd wydaliście płytę Uratowani zapragnęłam być na waszym koncercie, i w sumie to blisko Białogardu nie było Koncertu.Bóg znał pragnienie mojego serca. W sobotę 20.09 miałam szkolenie wolontariackie i Duch Święty szepnął mi ,bym sprawdziła waszą stronę na FB i tam była informacja o koncercie. Niestety nie było biletów,ale z wiarą,prosto z dworca poszłam do UAM i stanęłam w kolejce po wejściówki,no i udało się ! Teraz najważniejsze Na koncercie cięzko było mi miec władzę nad moim ciałem,bo bardzo bolała mnie głowa i to cały tydzień,a w piątek to myślałam,że pęknie. Chciałam całą sobą chwalić Pana,ale niestety nie mogłam tak jakbym chciała przez ten ból. Jedna postanowiła poddac moje serce i umysł Jezusowi,szukac go mimo bólu. Przed snem oddałam Bogu chwałę,położyłam się. I kiedy ciało już spało,mój Duch otrzymał prezent od Pana.Wciąż słyszałam tekst piosenki JAHWE , i jego obietnice. Potem widziałam w snie jak jak Piotr Płecha śpiewa niebiańskim językiem i wtedy Sam Jezus,Sam Bóg przyszedł do mnie i otulił mnie swoją miłością. Czysta miłość przyszła do takiej osoby jak ja,wtedy gdy ciało już nie cierpiało,a Duch mógł całą uwagę poświęcić Jemu! Dziękuje Bogu za ten czas w Poznaniu. Piotr świetnie śpiewasz pewnie wiesz o tym,ale chce ci napisać os siebie:jest cudowne namaszczenie nad tobą i to niesamowite,że On chce się objawiać takim słabym ludziom jak my „Pan jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają”

Asia

Dziękuję,że razem z mężem mogliśmy wielbić naszego Pana podczas Waszego koncertu w Poznaniu. Za atmosferę modlitwy, radość śpiewania i wyrażania gestem i słowem oddania Bogu. Podczas piosenki "Mój Ląd" bardzo doświadczyłam obecności Ducha św. To było dla mnie niesamowite, osobiste i wzruszające spotkanie z Panem moim Bogiem...I nie tylko dla mnie ale także dla dzieciątka, które noszę w swoim łonie. Dziękuję Bogu za każdego z Was osobno i Wasze talenty, które wykorzystujecie dla Jego chwały. Niech Wam Pan błogosławi w Waszej dalszej posłudze!Amen!

Agata

Piękny koncert, wspaniałe świadectwo! Bardzo lubię to co robicie! Na Bożą chwałę, nich Pan wam błogosławi w tym pięknym dziele. Jeszcze raz dziękuję za koncert w Poznaniu, odwiedzajcie nas częściej :)
Pozdrawiam Magda 18 lat

Magdalena

Absolutnie odlotowy koncert w Poznaniu! Porwany tłum, energia, moc, obecność Najwyższego! Zapraszamy do nas jak najczęściej!!! Dzięki!

Ania

Jesteście fantastyczni i dziękuję Bogu za Was!
Cieszę się, że mogłam być na waszym koncercie i doświadczyć żywej obecności Boga. Chwała Panu!
Poznanianka

Iwona

POZNAŃ dziękuje za wspólną modlitwę!!!

Iwona:)

Potwierdzam - nuty to był strzał w dziesiątkę!! Grono wielbiących Pana przez muzykę się znacząco powiększyło.
Pozdrawiam

maciejc

Bardzo mi pomaga wasz śpiewnik, mimo trochę okrojonej harmonii;) tak jak kolega Karol i wielu innych proszę o ile to możliwe o pieśni z poprzednich płyt.

Kazik

Witam. Przydałyby się w śpiewniku pieśni z poprzedniej płyty oraz z PS łącznie z akordami :) pozdrawiam

Karol

Było pięknie wciąż wspominam koncert w zielonej górze bardzo mi się podobało jestem zachwycony!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chwalmy Pana

Dominik