Księga gościKochani! Miałem przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w Waszych koncertach w Poznaniu 19.09. i w Obornikach 5.10. Dziękuję Wam za to, co robicie na chwałę Pana, za wzruszenia i siłę, jaką dodaje mi Wasza Muzyka. Niech Wam Bóg błogosławi.

Grzegorz

Koncert rewelacyjny, po prostu przepiękny sposób na wielbienie Boga. Jestem pod wrażeniem, a zarazem mam w sobie tyle siły do działania i chęci do życia... Dziękuję za tak przepiękne doświadczenie i cieszę się że mogłam go doświadczyć.. Mam nadzieję, że Bóg wysłucha moich próśb.

Magda

;)!
Bardzo Wam dziękuję TGD za przepiękny śpiew w Poznaniu jak i dziś w Obornikach, gdzie miałam okazję być wraz ze znajomymi na waszym koncercie. Podczas koncertu w Poznaniu powiem szczerze, że mimo że chciałam nie potrafiłam się otworzyć na łaskę Pana i byłam tym zawiedziona... Jakiś czas temu dowiedziałam się że będziecie w Obornikach i spytałam znajomych czy jedziemy ale nastąpiła cisza , jednak Pan mnie zaskoczył i w sobotę otrzymałam propozycje od nich czy jadę na TGD, byłam zaskoczona pozytywnie ale odrazu się zgodziłam. I tak właśnie było " Uratowani z wielkiej otchłani ". Dziś podczas modlitwy poczułam łaskę Pana czego pragnelam cały czas, poczułam tez jakby przechodził obok mnie i w pewnym momencie łzy same spływały mi po policzkach. Chwilę później ogarnęła mnie radość i stało się " Moje narzekanie
Zamienione w taniec, dobry Panie
Rozwiązałeś mój pokutny wór
Moje narzekanie
Zamienione w taniec, moja dusza
Śpiewa, nigdy nie zamilknie już

Wysławiać będę Twe imię święte
Oddawać Tobie chwałę całym sobą
Za przebaczenie za uzdrowienie
I za to, że od śmierci wybawiłeś mnie " mam nadzieje ze teraz właśnie juz tak będzie.
CHWAŁA JEZUSOWI!!

Daria

Miałam marzenie: zaśpiewać z TGD na jednej scenie. Wczoraj je spełniliście. Dziękuję Wam za niesamowite warsztaty w Kielcach, za koncert. Jesteście fenomenalni!!! Chwała Panu za to wszystko! Niech Was Bóg błogosławi. Obecność Ducha Świętego była wszędzie, w każdym z nas. Genialne uczucie! Najpiękniejszy obraz to masa ludzi uwielbiających Boga całym sobą.
Jeszcze raz wielkie DZIĘKI! :)

Aga

tu Asia z Białogardu.Chciałam podzielić się świadectwem,które związane jest z Waszym ostatnim koncertem w Poznaniu ( 19.09 ). Po pierwsze odkąd wydaliście płytę Uratowani zapragnęłam być na waszym koncercie, i w sumie to blisko Białogardu nie było Koncertu.Bóg znał pragnienie mojego serca. W sobotę 20.09 miałam szkolenie wolontariackie i Duch Święty szepnął mi ,bym sprawdziła waszą stronę na FB i tam była informacja o koncercie. Niestety nie było biletów,ale z wiarą,prosto z dworca poszłam do UAM i stanęłam w kolejce po wejściówki,no i udało się ! Teraz najważniejsze Na koncercie cięzko było mi miec władzę nad moim ciałem,bo bardzo bolała mnie głowa i to cały tydzień,a w piątek to myślałam,że pęknie. Chciałam całą sobą chwalić Pana,ale niestety nie mogłam tak jakbym chciała przez ten ból. Jedna postanowiła poddac moje serce i umysł Jezusowi,szukac go mimo bólu. Przed snem oddałam Bogu chwałę,położyłam się. I kiedy ciało już spało,mój Duch otrzymał prezent od Pana.Wciąż słyszałam tekst piosenki JAHWE , i jego obietnice. Potem widziałam w snie jak jak Piotr Płecha śpiewa niebiańskim językiem i wtedy Sam Jezus,Sam Bóg przyszedł do mnie i otulił mnie swoją miłością. Czysta miłość przyszła do takiej osoby jak ja,wtedy gdy ciało już nie cierpiało,a Duch mógł całą uwagę poświęcić Jemu! Dziękuje Bogu za ten czas w Poznaniu. Piotr świetnie śpiewasz pewnie wiesz o tym,ale chce ci napisać os siebie:jest cudowne namaszczenie nad tobą i to niesamowite,że On chce się objawiać takim słabym ludziom jak my „Pan jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają”

Asia

Dziękuję,że razem z mężem mogliśmy wielbić naszego Pana podczas Waszego koncertu w Poznaniu. Za atmosferę modlitwy, radość śpiewania i wyrażania gestem i słowem oddania Bogu. Podczas piosenki "Mój Ląd" bardzo doświadczyłam obecności Ducha św. To było dla mnie niesamowite, osobiste i wzruszające spotkanie z Panem moim Bogiem...I nie tylko dla mnie ale także dla dzieciątka, które noszę w swoim łonie. Dziękuję Bogu za każdego z Was osobno i Wasze talenty, które wykorzystujecie dla Jego chwały. Niech Wam Pan błogosławi w Waszej dalszej posłudze!Amen!

Agata

Piękny koncert, wspaniałe świadectwo! Bardzo lubię to co robicie! Na Bożą chwałę, nich Pan wam błogosławi w tym pięknym dziele. Jeszcze raz dziękuję za koncert w Poznaniu, odwiedzajcie nas częściej :)
Pozdrawiam Magda 18 lat

Magdalena

Absolutnie odlotowy koncert w Poznaniu! Porwany tłum, energia, moc, obecność Najwyższego! Zapraszamy do nas jak najczęściej!!! Dzięki!

Ania

Jesteście fantastyczni i dziękuję Bogu za Was!
Cieszę się, że mogłam być na waszym koncercie i doświadczyć żywej obecności Boga. Chwała Panu!
Poznanianka

Iwona

POZNAŃ dziękuje za wspólną modlitwę!!!

Iwona:)