Księga gościPiękny koncert, wspaniałe świadectwo! Bardzo lubię to co robicie! Na Bożą chwałę, nich Pan wam błogosławi w tym pięknym dziele. Jeszcze raz dziękuję za koncert w Poznaniu, odwiedzajcie nas częściej :)
Pozdrawiam Magda 18 lat

Magdalena

Absolutnie odlotowy koncert w Poznaniu! Porwany tłum, energia, moc, obecność Najwyższego! Zapraszamy do nas jak najczęściej!!! Dzięki!

Ania

Jesteście fantastyczni i dziękuję Bogu za Was!
Cieszę się, że mogłam być na waszym koncercie i doświadczyć żywej obecności Boga. Chwała Panu!
Poznanianka

Iwona

POZNAŃ dziękuje za wspólną modlitwę!!!

Iwona:)

Potwierdzam - nuty to był strzał w dziesiątkę!! Grono wielbiących Pana przez muzykę się znacząco powiększyło.
Pozdrawiam

maciejc

Bardzo mi pomaga wasz śpiewnik, mimo trochę okrojonej harmonii;) tak jak kolega Karol i wielu innych proszę o ile to możliwe o pieśni z poprzednich płyt.

Kazik

Witam. Przydałyby się w śpiewniku pieśni z poprzedniej płyty oraz z PS łącznie z akordami :) pozdrawiam

Karol

Było pięknie wciąż wspominam koncert w zielonej górze bardzo mi się podobało jestem zachwycony!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chwalmy Pana

Dominik

Dzięki, dzięki, dzięki! Ogromne dziękuję za dzisiejszy koncert w Kietrzu. Za Wasz śpiew, Waszą energię i uśmiech, modlitwę i świadectwo. Jestem też ogromnie wdzięczna Tym, dzięki którym w Kietrzu się znaleźliście. Chwała Panu!

Ewa

Bardzo się cieszę ,że mogłam posłuchać zespołu. Pierwszy raz byłam na koncercie we Wrocławiu. Bardzo mi się koncert podobał i nie zapomnę go do końca mojego życia. Nigdy nie byłam na koncercie tego zespołu.

Agata