Księga gościKoncert w Niegowici przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. To nie tylko kawał dobrej muzyki, nie tylko modlitwa. To po prostu żywa, wręcz wyczuwalna obecność Ducha Świętego. Dziękuję Wam za to co robicie, Beacie Bednarz szczególnie za piękne świadectwo. Zapraszamy do Krakowa :)

Ola

Dziękuję za moc Ducha Św. którą przekazujecie śpiewając i tańcząc! Z niecierpliwością czekam okazji, by śpiewać i tańczyć wielbiąc Pana z Wami na żywo!
Barbara z Gdańska

BARBARA

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wspaniałą muzykę. Robicie kawał dobrej roboty zarówno w sferze muzycznej jak i duchowej. Świat dzięki wam staje się lepszy.

Tomek

Witam!
Bardzo mi zależy na podkładzie do pełnej wersji "Po prostu jaśniej". Moje dziecko bardzo chciałoby zaśpiewać Waszą piosenkę na pokazie talentów przed całą szkołą, a nigdzie nie możemy znaleźć podkładu.
Czy jest możliwość otrzymania takiego pliku mp3?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Magda

Świetny koncert w Jerzmanowej,tylko szkoda,że tak mało młodzieży przyszło :/ Zawsze chciałam was usłyszeć na żywo i w końcu mi się to udało. ;) Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę :D Chwała Panu ! ;)

Emilia

cudowny koncert w jerzmanowej chwała panu

ola

Dziękujemy za wspaniały koncert i przekazaną pozytywną energię w Jerzmanowej.

Ania

Wielkie dzięki za koncert w Jerzmanowej. Uczta duchowa a jednocześnie eksplozja energii i radości!

Tomek

Ogromne i niekończące się dzięki za to co robicie!!!! Zapraszamy do Krakowa!!!!

Sylwia

Witam serdecznie.
Mam pytanie-Czy ma ktoś akordy do "Kto zaufał ci"? Najnowsza płyta ma taki dodatek w śpiewniczku znajdującym się na tej stronie a resztę można gdzieś znaleźć????

Żaneta