Księga gościZapraszamy serdecznie do Kielc. Mam nadzieję, że kiedyś się do nas wybierzecie :* pozdarwiam

Ania

Zapraszamy serdecznie do Kielc. Mam nadzieję, że kiedyś się do nas wybierzecie :* pozdarwiam

Ania

Czy planujecie kiedys koncert w Szczecinie? Polnocny zachod jest przez Was pomijany...taki wyrzut

Michal

Witam,
Czy jest szansa, żeby usłyszeć w Białymstoku "Zależę od Ciebie"? Jest to jeden z najpiękniejszych Waszych utworów, byłoby świetnie usłyszeć go na żywo :)

Piotr

Koncert w Warszawie został przesunięty na przyszły rok.

TGD

Rozumiem i bardzo dziękuję za odpowiedź! :) Czy w najbliższym czasie będzie wiadomo coś więcej o koncercie w Warszawie ? :)

Piotr

Witamy,

To nie my ustalamy cenę biletów na koncerty. Jak sama nazwa wskazuje cegiełka- wspiera pewną aktywność, w tym przypadku inicjatywę Stowarzyszenia "Droga". W tym roku m.in. zorganizowali akcję "Światło Pojednania": paczki z żywnością dla 4000 najuboższym białostoczan i mieszkańców okolicznych gmin.

Warto wspierać takie inicjatywy!

http://www.stowarzyszeniedroga.pl/akcje

Błogosławimy Wam wszystkim!

TGD

Witam Serdecznie ! Czemu wstęp na koncert w Białymstoku (23.11) jest taki drogi ? Czy cegiełkę musi nabyć każdy? Co wpłynęło na taką wysoką cenę ?

Piotr

"Daj świadectwo swojej wiary, na koncertach daj dolary" tak można scharakteryzować Waszą ewangelizację za pieniądze. W dzisiejszych czasach na wszystkim się zarabia nawet na ewangelizacji, to jest bardzo przykre i woła o pomstę do nieba. Wasze zepsucie moralne dotknęło zenitu. Dlatego pomimo że jestem wierzący - nie należę do żadnej wspólnoty, bo wszyscy przywódcy kościelni dbają tylko o jedno - o swój portfel.

w Boga wierzący

Witam. Zaglądam do zakładki śpiwnik a tam nutki z waszej nowej płyty, radośc moja nie do opisania :))) brakuje mi tylko nut do utworu "Przyjdź jak deszcz" . Jest szansa, że je udostepnicie? Pozdrawiam i do zobaczenia w Katowicach 27.12 :)))

Maciej