Księga gościBetlejem w Warszawie - cudowne przeżycie. Pięknie pięknie dziękuję. MEGA serce dla was :-)

wojtek

koncert w Warszawie- CUDO! nieeesssamowity czas! DZIEKI! ODKRYCIE/Talent ROKU - Wasz Klarnecista- CO ZA GLOS!! JAKA GLEBIA!! MEGAAAAAA! :@ No niesssamowite! MOim skromnym muzycznym uchem- mega niebanalny głos!! Dbajcie o Niego. moze warto cos wiecej... SUPER! DZieki!!! i do Zobaczenia!

agata

Zjawiskowy, przepiękny koncert w Szczecinie - cudowne przeżycia!! Dziękujemy!

Katarzyna

Dziękujemy za niezwykłe widowisko w Kielcach! To było coś niesamowitego! Wspaniali Wy, wspaniali wszyscy artyści, super oprawa, no i atmosfera pięknej melodyjnej modlitwy! Mam nadzieję, że DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Przemek

Przecudny koncert dziś w Warszawie. Dziękuję.

Elżbieta

Fantastyczny koncert "Betlejem" w Bydgoszczy! Dziękuję! To było niesamowite przeżycie muzyczne i duchowe. Niech Was Pan prowadzi!

Kasia

Byłam dziś na koncercie "Betlejem" w Bydgoszczy i mimo, że już po, to moje serce wciąż śpiewa! Niesamowite doświadczenie Bożej obecność oraz radości uwielbienia naszego Tatusia- Boga Ojca! Jemu chwała i cześć! Dziękuje Mu za Was! Dziękuję Panu za to, że tak pięknie posługujecie talentami, którymi On Was obdarzył! Pozdrawiam cały zespół i dziękuję za piękne, Boże świadectwo! :)
Asia

Joanna

Serce się raduje ,gdy was słyszę :)a jak widzę to wogóle szaleństwo.!! szkoda tylko że w małych miasteczkach jak moje, nie ma warsztatów , szkółek czy koncertów:( trzeba się nagimnastykować).Dziękuję z wczorajsze kolendowanie w Szczecinie było wspaniale ,wznośle a za razem swojsko,daliście mi radość ,szczęście i wzruszenie, naładowałam swoje baterie na full :).Niech Wam Bóg błogosławi.:)

Ania

Najlepsze życzenia Noworoczne.
Przepraszam za negatywny wpis w przeszłości.
Dziękuję za modlitwę,już czuję się lepiej.
GBY

z rekrutacji

A kiedy zawitacie do Olsztyna, moje miasto zawsze z boku :(

pozdrawiam serdecznie

Wiesia

Wiesia