Księga gościZjawiskowy, przepiękny koncert w Szczecinie - cudowne przeżycia!! Dziękujemy!

Katarzyna

Dziękujemy za niezwykłe widowisko w Kielcach! To było coś niesamowitego! Wspaniali Wy, wspaniali wszyscy artyści, super oprawa, no i atmosfera pięknej melodyjnej modlitwy! Mam nadzieję, że DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Przemek

Przecudny koncert dziś w Warszawie. Dziękuję.

Elżbieta

Fantastyczny koncert "Betlejem" w Bydgoszczy! Dziękuję! To było niesamowite przeżycie muzyczne i duchowe. Niech Was Pan prowadzi!

Kasia

Byłam dziś na koncercie "Betlejem" w Bydgoszczy i mimo, że już po, to moje serce wciąż śpiewa! Niesamowite doświadczenie Bożej obecność oraz radości uwielbienia naszego Tatusia- Boga Ojca! Jemu chwała i cześć! Dziękuje Mu za Was! Dziękuję Panu za to, że tak pięknie posługujecie talentami, którymi On Was obdarzył! Pozdrawiam cały zespół i dziękuję za piękne, Boże świadectwo! :)
Asia

Joanna

Serce się raduje ,gdy was słyszę :)a jak widzę to wogóle szaleństwo.!! szkoda tylko że w małych miasteczkach jak moje, nie ma warsztatów , szkółek czy koncertów:( trzeba się nagimnastykować).Dziękuję z wczorajsze kolendowanie w Szczecinie było wspaniale ,wznośle a za razem swojsko,daliście mi radość ,szczęście i wzruszenie, naładowałam swoje baterie na full :).Niech Wam Bóg błogosławi.:)

Ania

Najlepsze życzenia Noworoczne.
Przepraszam za negatywny wpis w przeszłości.
Dziękuję za modlitwę,już czuję się lepiej.
GBY

z rekrutacji

A kiedy zawitacie do Olsztyna, moje miasto zawsze z boku :(

pozdrawiam serdecznie

Wiesia

Wiesia

...a ja czekam z niecierpliwością na kolejne warsztaty w Warszawie...
Będę czekać tak długo, aż się doczekam. ;)

Liz

Kto śpiewa dwa razy się modli.
A ja śpiewam Bogu codziennie (choć jakoś tak trochę często trafiam dźwiękami po sąsiadach). I masz Ci, wymodliłam. Jednak Bóg wybacza niedoskonałości I zapewne dlatego sprawił mi ogromny prezent,i Wy, kochana TGD, spadliście dla mnie prosto z Nieba w weekend 29-30.10.2016 w Szczecinie.

O warsztatach dowiedziałam się w ostatniej chwili, w ostatniej chwili zdążyłam się zapisać, w ostatniej dołączyć. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że byłam z Wami. Moja dusza została nakarmiona do syta. To było jedno z jej największych marzeń. Aby z Wami zaśpiewać.

Jestem w trudnym momencie życia, wręcz na zakręcie; kuruję nerwy w Klinice PUM i na chwilę mogłam zapomnieć o doczesności przy kojących dźwiękach wychwalających Pana. Tutaj należą się dzięki gronu medycznemu, które zezwoliło na przepustkę specjalnie na tę okazję.

Warsztaty mnie uskrzydliły i tchnęły nadzieję w zranione serce. Jesteście cudowni, zdolni i przy tym pełni pokory i miłości do tego co tworzycie. To słychać, a na warsztatach było też widać.

Po koncercie gnałam do Kliniki, aż mało butów nie pogubiłam bo o 22 miałam dawno być na miejscu.. Zdążyłam tylko utulić w przelocie Kamilę i wystraszyć, mówiąc " specjalnie urwałam się z psychiatryka na te warsztaty":)Dawno nie widziałam tak zszokowanego człowieka;)

Dziękuję Bogu, dziękuję Wam, że już tak długo tworzycie pełne miłości modlitwy i że pojawiliście się w moim życiu. Nie zapomnę Wam tego;)Do końca życia;)

Alleluja chwalmy Pana!

Anna

Anna