Księga gościPotrzebujecie człowieka od rzucania slajdów z tekstem pieśni?

Tomek

Mam pytanie : Kiedy będą warsztaty ?:)

iza

Przyjedździe do W-wy, proszę :-)

Eliza

Błagamy o Kraków!!!! raz jeszcze!!

A.

Ja także się podpisuję pod pytaniem przedmówczyni.

Aga

hej :) cudownie sie z Wami modlic, w domu w drodze ! wszedzie !
ale mam pytanie bo na facebooku jest napisane ze we Wrocławiu gracie a tu na stronienie ma ?! bo chciałabym wiedziec gdzie dokładnie to bedzie;)
pozdrawiam !

Olka

Super. Moim zdaniem jestescie jedynym w swoim rodzaju zespolem. Widac, ze sprawia to Wam duza radosc i ze naprawde kochanie Pana Boga. Do zobaczenia na koncercie

Marta

Heeejkaa! Jesteście cudownym zespołem i mam na was meeega fazę! Caly czas słucham tylko waszych piosenek, bo nie mogę się od nich odciągnąc. Moim zdaniem jesteście najlepszym religijnym zespłem. W waszej muzyce i śpiewaie jest coś niesamowitego, co płynie prosto od Boga! Strasznie chciałabym śpiewać wasze piosenki, ale w internecie nie ma fajnych podkładów, dałoby radę, zebyście je przesłali ?;) Z góry bardzo dziękuję! I jeszcze raz suuupeer!

Ola

dojechałam na wasz koncert!! to wielka łaska być z wami już drugi raz i wielbić naszego Pana :D !!!! Wszystko piękne pomijając mój ból brzucha, nóg, rąk - tzw zakwasy! ale warto skakać dla Niego! Chwała Panu!! Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze!!

ANKA

Pozwolę dołączyć się do prośby pani am. Szukam jednego miejsca w aucie na koncert w Piekarach :) blackdove@interia.pl

Ania