Księga gościTaka sama prośba jak Żanety :) - akordy do Pierwszej gwiazdy - PROSZĘ i z góry DZIĘKUJĘ

Kasia

Witam. Kochani można gdzieś znaleźć akordy do "Pierwszej gwiazdy" ????

Żaneta

Myślę , że moja prośba o modlitwę za osoby o których poniższy link , nie pozostanie bezowocna . Bardzo proszę bo bardzo ujęło mnie to o czym pod tym adresem : http://noizz.pl/spoleczenstwo/umierajaca-gwiazda-wzruszyla-internautow-publikacja-zdjecia-ze-swoja-coreczka/18vrww9
Więcej możńa znaleźć np. na FB
Z góry dziękuję

Mirek

Bóg zapłać za wspaniałe, poruszające spotkanie, za wspólne chwalenie Pana! To nie był zmarnowany dzień, a przecież liczy się każdy...

Beata

Dziękuję za ten wspaniały czas w Chrzanowie. To było dla mnie spełnienie marzeń- być tam z Wami!!! Coś cudownego, niesamowite doświadczenia Boga. Dzięki Wam za świadectwo wiary, dzięki Piotrze za wszystkie dobre słowa, dzięki Kamilo za Twój uśmiech :) Oby więcej takich wydarzeń! Robicie kawał dobrej roboty. Czekam niecierpliwie na kolejne spotkanie

Julia

Wspaniały zespół. Jesteście THE BEST !!!

Jacek

Wielka radość, niezapomniane chwile. Chwała Panu! To On sprawił, że ten czas zapamiętam do końca życia! I dzięki takim wspaniałym ludziom, jakich posłał do Gliwic na te warsztaty.

Bogdan

Pięknie było móc śpiewać w tak cudownym gronie! Dziękuję za ten wspaniały czas, błogosławiony czas... Poznać i być wśród tylu wspaniałych ludzi, którzy mieli wspólny cel - wyśpiewać Bogu chwałę - bezcenne. Jesteście niesamowici! Dziękujemy! CHWAŁA PANU!

Marlena

Kochani, dziękuję za wspaniały czas warsztatów w Gliwicach. Jestem milimetr bliżej Boga :) Milimetr bliżej "drugiej strony chmur" :)

Piotr

"Idź z tą siłą, jaką posiadasz (...). Czyż nie Ja ciebie posyłam?" Sdz 6,14
- to Słowo otrzymałam zaraz po powrocie z warsztatów.. Weekend z TGD w Gliwicach na pewno dodał mi wiele sił do tego, by iść i świadczyć o Dobrym Bogu, KTÓRY BYŁ I JEST, I PRZYJDZIE ZNÓW. Dzieło, które Dzięki Bogu tworzycie już tak długo, jest niesamowitym darem dla ludzi. Cudownie, że nie marnujecie Bożego błogosławieństwa, tylko z radością idziecie w świat, by swoimi talentami głosić Jego chwałę.
Nigdy nie miałam jeszcze okazji przeżyć takich chwil, gdzie realizując się muzycznie (co kocham), mogłam równocześnie modlić się w tak wielkiej wspólnocie. Wspólny koncert to też nie lada przeżycie... Ale też szczególnie poruszyła mnie Wasza NORMALNOŚĆ (piękne jest to, że się nie wywyższacie; atmosfera, jaką Kamila i Piotr stworzyli podczas warsztatów - cudowna!) i SERDECZNOŚĆ (dziękuję za poratowanie mnie szalikiem przed niedzielnym koncertem!;)
Przed chwilą usłyszałam od koleżanki, że zazdrości mi trochę, że ona nie mogła być w Gliwicach razem ze mną, bo zachwyca ją to, ile radości i siły dały mi te dwa dni! I za to chcę Wam podziękować! I życzę, by Dobry Bóg Wam obficie błogosławił!
Agnieszka

Agnieszka