Księga gościWielka radość, niezapomniane chwile. Chwała Panu! To On sprawił, że ten czas zapamiętam do końca życia! I dzięki takim wspaniałym ludziom, jakich posłał do Gliwic na te warsztaty.

Bogdan

Pięknie było móc śpiewać w tak cudownym gronie! Dziękuję za ten wspaniały czas, błogosławiony czas... Poznać i być wśród tylu wspaniałych ludzi, którzy mieli wspólny cel - wyśpiewać Bogu chwałę - bezcenne. Jesteście niesamowici! Dziękujemy! CHWAŁA PANU!

Marlena

Kochani, dziękuję za wspaniały czas warsztatów w Gliwicach. Jestem milimetr bliżej Boga :) Milimetr bliżej "drugiej strony chmur" :)

Piotr

"Idź z tą siłą, jaką posiadasz (...). Czyż nie Ja ciebie posyłam?" Sdz 6,14
- to Słowo otrzymałam zaraz po powrocie z warsztatów.. Weekend z TGD w Gliwicach na pewno dodał mi wiele sił do tego, by iść i świadczyć o Dobrym Bogu, KTÓRY BYŁ I JEST, I PRZYJDZIE ZNÓW. Dzieło, które Dzięki Bogu tworzycie już tak długo, jest niesamowitym darem dla ludzi. Cudownie, że nie marnujecie Bożego błogosławieństwa, tylko z radością idziecie w świat, by swoimi talentami głosić Jego chwałę.
Nigdy nie miałam jeszcze okazji przeżyć takich chwil, gdzie realizując się muzycznie (co kocham), mogłam równocześnie modlić się w tak wielkiej wspólnocie. Wspólny koncert to też nie lada przeżycie... Ale też szczególnie poruszyła mnie Wasza NORMALNOŚĆ (piękne jest to, że się nie wywyższacie; atmosfera, jaką Kamila i Piotr stworzyli podczas warsztatów - cudowna!) i SERDECZNOŚĆ (dziękuję za poratowanie mnie szalikiem przed niedzielnym koncertem!;)
Przed chwilą usłyszałam od koleżanki, że zazdrości mi trochę, że ona nie mogła być w Gliwicach razem ze mną, bo zachwyca ją to, ile radości i siły dały mi te dwa dni! I za to chcę Wam podziękować! I życzę, by Dobry Bóg Wam obficie błogosławił!
Agnieszka

Agnieszka

Z całego serca dziękuję za wspaniały, boży czas podczas warsztatów w Gliwicach! A sam koncert... coś niesamowitego... można było poczuć atmosferę Nieba! Jestem szczęśliwa, że mogłam razem z Wami wziąć udział w tym dziele ku Chwale Bożej! Dziękuję Piotrowi i Kamili za wszystko! Dawno nie widziałam tak niesamowitych pozytywnych Bożych ludzi! :)

Kasia

Rany! Dziękuję za wspaniałe dwa dni! Najlepsze warsztaty! Czego chcieć więcej :D Kamilo masz przewspaniały głos i wgl jesteś super ;)A Piotrek... dziękuję Ci bardzo, za każde miłe słowo, za każdy uśmiech, za twoją charyzmę, zaangażowanie, za wkładanie w to co robisz całego serca. Serca przepełnionego Bożą Miłością. Dziękuję za doświadczenie wiary no i za każdą ewangelizującą historyjkę (ale o wężu najlepsza ;) ). Wspaniale mi się z Wami modliło.

Jadzia

Dziękuję za piękny, owocny i Boży czas warsztatów w Gliwicach :)

Magdalena

Dziękuję za niesamowite warsztaty w Gliwicach! Rewelacyjny czas, genialna atmosfera. Po prostu-było super :)

Marta

Dzięęęęęęęki za koncerty (2) w gliwicach! BYŁO MEEEGA

Paweł

Nie było już okazji, by podziękować osobiście, dlatego tą drogą - DZIĘKUJĘ ZA NAJLEPSZY WEEKEND W MOIM ŻYCIU!!! Niesamowite doświadczenie móc zaśpiewać z zespołem TGD w jednym kościele, podczas jednego koncertu :) A to wszystko dzięki TEMU, KTÓRY ZASIADA NA TRONIE! Niebo na ziemi - chciałoby się tylko śpiewać ŚWIĘTY, ŚWIĘTY, ŚWIĘTY PAN BÓG WSZECHMOCNY...

Zbyszek