Księga gościBilety już w sprzedaży a informacji o koncercie w Głogowie nadal brak.https://ekobilet.pl/mok-glogow/koncert-finalowy-tgd-1429701665/118294-bilety-na-koncert

wojtek

Hej! Witajcie. Kiedy będzie coś wiadomo o koncercie, który ma się odbyć 10 maja w Głogowie?

Wojciech

Witajcie:)
Piękne tło na stronie głównej biorące na wspominki pamiętnego koncertu ze Spodka...
Jutro spotykamy się w Rybniku;) Będę z grupą przeznaczonych i zapisanych. Będę ludzie z Częstochowy, Chorzowa i Rybnika:) Siądziemy w pierwszym rzędzie i będziemy się wspólnie modlić śpiewając :)
Pozdrawiam gorąco!

arek

Słuchając Was ma się wrażenie, nie ma się pewność że Bóg jest z Wami...
To cudowne przeżycie...

Krystyna

Będą w tym roku jakieś przesłuchania do chóru?
KOCHAM WAS!!!!!!!

Ina

Przeczytałem o Was artykuł w Gościu Niedzielnym i po tym odkryłem ducha modlitwy w waszej tworczosci. Dziekuje ze moglem z Wami sie modlic do Jezusa.

Stanisław

Ojoj a mnie cieszy bardzo ten plan koncertów 1.03 byłyśmy pierwszy raz na ich koncercie połączonym z finałem warsztatów w Lublinie, atmosfera cudowna!!!!! Dlatego cieszymy się, że będą blisko nas czyli ZAMOŚĆ!!!!!

Andzia

Ojjjj, plan koncertów prawie do końca roku rozpisany ,i Poznań pominięty buuu:(, szkoda...bardzo Was tu potrzebujemy....

Ania z Poznania

Dzięki Waszej muzyce i wierze , wraz z przyjaciółkami poznałyśmy najlepszego Księdza na świecie , z którym stworzyłyśmy niesamowicie ciepłą i rodzinną scholę !. Dziękuję.

Patrycja