SZKÓŁKA TGD

DOŁĄCZ DO NAS   WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Szkółka TGD to grupowe zajęcia wokalne dla dzieci w wieku szkolnym oraz gimnazjalnym.

Korzystamy z repertuaru Małe TGD, TGD oraz tworzymy nowe piosenki. Dzieci ze Szkółki wystąpiły m.in : gościnnie podczas koncertów TGD (Festiwal Nadziei - Pepsi Arena, Spodek - Katowice, Torwar -Warszawa), w programie telewizyjnym stacji Polsat "Surprise, Surprise"). Szkółka TGD nagrała dwa videoclipy: "NADEJDZIE DZIEŃ" I "IDĘ SOBIE", brała udział w teledysku TGD "PIERWSZA GWIAZDA" i Małe TGD "GÓRY DO GÓRY"

Spotykamy się raz w tygodniu w poniedziałki lub środy w klubie M65 (Warszawa, ul. Mińska 65). Na miejscu znajduje się kawiarnia oraz pokoiki dla przedszkolaków. Opłata za zajęcia wynosi 150 zł (miesięcznie). Uczymy się w następujących grupach wiekowych:

  • Grupa młodsza (klasy 1-3), poniedziałek, godz. 16:30-17:30
  • Grupa młodsza (klasy 1-3), poniedziałek, godz. 17:00-18:00
  • Grupa średnia (klasy 4-6), poniedziałek, godz. 17:45-19:00
  • Grupa młodsza/średnia (klasy 1-5) środa, godz. 16:30-17:30 
  • Grupa starsza (klasy 6-8, gimnazjum), środa, godz. 17:45-19:00

Zajęcia prowadzą:

Piotr Nazaruk – kompozytor, dyrygent, pedagog, wokalista i multiinstrumentalista. Autor muzyki do wielu spektakli teatralnych, wielokrotnie nagradzany w konkursach i na festiwalach teatralnych. Nauczyciel śpiewu zespołowego. Członek zespołu Anny Marii Jopek. Lider pop-gospelowej formacji TGD. Jego aranżacje wokalno-instrumentalne i autorskie kompozycje kształtują od lat repertuar tego zespołu.

Kamila Pałasz - Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Solistka i trener wokalny zespołu TGD. Na codzień jest nauczycielem emisji głosu w Warszawie oraz jedną z prowadzących Szkółkę TGD. Związana jest między innymi z misją CSM, konferencją EXODUS, zespołem EX IT oraz z warsztatami Gospel. 

Monika Wydrzyńska – ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fletu poprzecznego. Laureatka konkursów i festiwali ogólnopolskich. Studentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach, chórzystka i solistka w zespole TGD. Prowadzi „Gospel Kids” podczas Ogólnopolskich warsztatów z TGD w różnych miastach Polski. 

Dla nas, którzy tworzymy TGD, chór jest miejscem gdzie rozwijamy się wokalnie i muzycznie, nawiązujemy znajomości i przyjaźnie, poznajemy siłę wspólnej modlitwy i gospelowego przesłania. Chcemy naszym dzieciom stworzyć takie miejsce.