Księga gościBardzo się cieszę ,że mogłam posłuchać zespołu. Pierwszy raz byłam na koncercie we Wrocławiu. Bardzo mi się koncert podobał i nie zapomnę go do końca mojego życia. Nigdy nie byłam na koncercie tego zespołu.

Agata

Dziękuję za wczorajszy koncert we Wrocławiu, jesteście niesamowici! Wasze utwory są pełne mocy i stuprocentowego zaangażowania. Każdy członek zespołu nadaje całości wyrazisty smak - trzymajcie tak dalej!
Dziękuję Panu, że mogłam Was posłuchać i zobaczyć na żywo.
Niech Was Bóg prowadzi!

Emilia

Wiedziałem że koncert w Bełchatowie będzie wspaniały i taki był.Wraz z małżonką przeżyliśmy spotkanie z Bogiem poprzez wasze psalmy.Wokal Pani Emilii brzmi tak samo wspaniale jak w jej poprzednim wcieleniu artystycznym ale cały zespół emanuje ciepłem wewnętrzną harmonią i brzmi niezwykle profesjonalnie .Zapraszamy do Pabianic

Marek

Dziękuję za to, że dzieki Waszym koncertom, Waszym piosenkom Jezus jest tak cudownie uwielbiony.Nie zakopujecie talentów... To najpiękniejsza modlitwa...Dziękuję za wczorajszy koncert w Katowicach.

Grażyna

Bardzo dziękuję za doświadczenie jedności i wspólnego uwielbienia podczas Festiwalu Nadziei. Doświadczenie bycia cząstką prawie 1000 osobowego chóru jest niesamowite. Szczególne podziękowania dla Piotra. Podczas całego występu wyraz jego twarzy, akceptacji, zachwytu był wspaniały. W pewnym momencie pomyślałam, że właśnie tak patrzy na nas Bóg Ojciec. Za to spojrzenie pełne akceptacji dziękuję. Daje ono taką potrzebę dawania siebie więcej, szacunku i naturalnego podporządkowania i koncentracji. Cudownie dajecie się prowadzić Bogu. Będę się za was modlić.

Joanna

Dziękuję za Wasze, a właściwie nasze wspólne uwielbienie podczas Festiwalu Nadziei na Pepsi Arenie. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co robicie. Wasze piosenki (szczególnie "Mój ląd" są dla mnie szczególnie ważne. Dziękuję za Waszą posługę!

Pozdrawiam serdecznie!
Jedna z chorzystek :)

Marta

Jesteście Bogiem silni, to sie czuje i słyszy i widzi. Pozdrawiamy serdecznie. Agnieszka, Łukasz i Marysia ze Strzegomia

Agnieszka

Dziękuję Bogu z waszą służbę.

Edi

Dziękuję Bogu za waszą służbę.

Edi

Dziękuję Bogu za waszą służbę.

Edward