Księga gościPotwierdzam - nuty to był strzał w dziesiątkę!! Grono wielbiących Pana przez muzykę się znacząco powiększyło.
Pozdrawiam

maciejc

Bardzo mi pomaga wasz śpiewnik, mimo trochę okrojonej harmonii;) tak jak kolega Karol i wielu innych proszę o ile to możliwe o pieśni z poprzednich płyt.

Kazik

Witam. Przydałyby się w śpiewniku pieśni z poprzedniej płyty oraz z PS łącznie z akordami :) pozdrawiam

Karol

Było pięknie wciąż wspominam koncert w zielonej górze bardzo mi się podobało jestem zachwycony!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chwalmy Pana

Dominik

Dzięki, dzięki, dzięki! Ogromne dziękuję za dzisiejszy koncert w Kietrzu. Za Wasz śpiew, Waszą energię i uśmiech, modlitwę i świadectwo. Jestem też ogromnie wdzięczna Tym, dzięki którym w Kietrzu się znaleźliście. Chwała Panu!

Ewa

Bardzo się cieszę ,że mogłam posłuchać zespołu. Pierwszy raz byłam na koncercie we Wrocławiu. Bardzo mi się koncert podobał i nie zapomnę go do końca mojego życia. Nigdy nie byłam na koncercie tego zespołu.

Agata

Dziękuję za wczorajszy koncert we Wrocławiu, jesteście niesamowici! Wasze utwory są pełne mocy i stuprocentowego zaangażowania. Każdy członek zespołu nadaje całości wyrazisty smak - trzymajcie tak dalej!
Dziękuję Panu, że mogłam Was posłuchać i zobaczyć na żywo.
Niech Was Bóg prowadzi!

Emilia

Wiedziałem że koncert w Bełchatowie będzie wspaniały i taki był.Wraz z małżonką przeżyliśmy spotkanie z Bogiem poprzez wasze psalmy.Wokal Pani Emilii brzmi tak samo wspaniale jak w jej poprzednim wcieleniu artystycznym ale cały zespół emanuje ciepłem wewnętrzną harmonią i brzmi niezwykle profesjonalnie .Zapraszamy do Pabianic

Marek

Dziękuję za to, że dzieki Waszym koncertom, Waszym piosenkom Jezus jest tak cudownie uwielbiony.Nie zakopujecie talentów... To najpiękniejsza modlitwa...Dziękuję za wczorajszy koncert w Katowicach.

Grażyna

Bardzo dziękuję za doświadczenie jedności i wspólnego uwielbienia podczas Festiwalu Nadziei. Doświadczenie bycia cząstką prawie 1000 osobowego chóru jest niesamowite. Szczególne podziękowania dla Piotra. Podczas całego występu wyraz jego twarzy, akceptacji, zachwytu był wspaniały. W pewnym momencie pomyślałam, że właśnie tak patrzy na nas Bóg Ojciec. Za to spojrzenie pełne akceptacji dziękuję. Daje ono taką potrzebę dawania siebie więcej, szacunku i naturalnego podporządkowania i koncentracji. Cudownie dajecie się prowadzić Bogu. Będę się za was modlić.

Joanna