Księga gościchcialabym dowiedziec czy mozna zdobyc autograf zespolu

Weronika

Koncert zazwyczaj trwa 90 min...Pozdrawiamy i zapraszamy na wspólną modlitwę

Kamil

Witam.
Wybieram się z grupą dzieci i młodzieży na koncert do Bydgoszczy 13 października i mam pytanie-ile trwa koncert TGD?

Żaneta

A czy będą do pobrania nuty rozpisane na chór?

Ola

Do zobaczenia w Limanowej! już nie mogę się doczekać!

Iwona

dlaczego żadnych koncertów w Kielcach w tym roku ? :(

Łukasz

dlaczego ktos pozwolił odejsc Panu Pawłowi Zareckiemu???

tomek

Minęło trochę czasu od warsztatów w Olsztynie, ale wciąż wracają do mnie myśli, słowa i treści, które wspólnie wyśpiewaliśmy:) Dzięki dla Piotra Nazaruka za wszystkie anegdoty z wielkim świadectwem wiary w tle! Dzięki ogromne za modlitwę pełną uwielbienia i ufności, że Bóg jak dobry Ojciec błogosławi nasze najdrobniejsze sprawy! Teksty Waszych piosenek, teksty Psalmów, różne sytuacje i osoby mocno przypominają mi ostatnio jak ważne jest uwielbienie i dziękczynienie. Ciężko dziękować, uwielbiać, cieszyc się, kiedy przychodzą kryzysy, kiedy doświadczam jakiejś nocy wiary, a jednak modlitwa uwielbienia w trudnych sytuacjach i doświadczeniach przynosi pokój i umacnia. Dziękuję Bogu za to doświadczenie! I niecierpliwie czekam na jakieś kolejne warsztaty;)

Agnieszka

Przepraszamy za atak spamu. Zainstalowaliśmy dodatkową blokadę która powinna zapobiec dalszym atakom.

Lukasz

Niech wam z Syjonu błogosławi
Pan! Wasze hymny są moją modlitwą, gdy zabraknie mi słów, przypomnieniem o wielkiej miłości Taty, gdy Zły przysłoni mi oczy.
Wszyscy jesteście piękni i to co robicie jest piękne. Niech was napełnia Pan swoim Duchem i niech zawsze między wami przechadza. Dzięki wam wielkie, duża buźka i tulu tulu

Emilka