Księga gościdlaczego żadnych koncertów w Kielcach w tym roku ? :(

Łukasz

dlaczego ktos pozwolił odejsc Panu Pawłowi Zareckiemu???

tomek

Minęło trochę czasu od warsztatów w Olsztynie, ale wciąż wracają do mnie myśli, słowa i treści, które wspólnie wyśpiewaliśmy:) Dzięki dla Piotra Nazaruka za wszystkie anegdoty z wielkim świadectwem wiary w tle! Dzięki ogromne za modlitwę pełną uwielbienia i ufności, że Bóg jak dobry Ojciec błogosławi nasze najdrobniejsze sprawy! Teksty Waszych piosenek, teksty Psalmów, różne sytuacje i osoby mocno przypominają mi ostatnio jak ważne jest uwielbienie i dziękczynienie. Ciężko dziękować, uwielbiać, cieszyc się, kiedy przychodzą kryzysy, kiedy doświadczam jakiejś nocy wiary, a jednak modlitwa uwielbienia w trudnych sytuacjach i doświadczeniach przynosi pokój i umacnia. Dziękuję Bogu za to doświadczenie! I niecierpliwie czekam na jakieś kolejne warsztaty;)

Agnieszka

Przepraszamy za atak spamu. Zainstalowaliśmy dodatkową blokadę która powinna zapobiec dalszym atakom.

Lukasz

Niech wam z Syjonu błogosławi
Pan! Wasze hymny są moją modlitwą, gdy zabraknie mi słów, przypomnieniem o wielkiej miłości Taty, gdy Zły przysłoni mi oczy.
Wszyscy jesteście piękni i to co robicie jest piękne. Niech was napełnia Pan swoim Duchem i niech zawsze między wami przechadza. Dzięki wam wielkie, duża buźka i tulu tulu

Emilka

Wasze głoszenie Pana jest z nami obecne wszędzie, w domu przy wspólnym muzykowaniu i śpiewie naszych dzieci, w samochodzie w czasie podróżowania, w czasie modlitwy, w trudnych chwilach i radościach. Ta muzyka, te teksty i On. Chwała Panu-Tylko On bo wszystko przeminie a my zależymy od naszego Taty, który jest w Niebie.

Romek

To był cudowny czas łaski Pana, czas ogromnej radości, uniesienia,czas wspólnego uwielbienia, kiedy moglismy oddychać jednym Duchem stojąc przed naszym Stwórcą. Dziekuję wam wszystkim kochani, za to, że mogłam być częścią tej wspaniałej armii Pana. Dziękuję wszystkim z TGD, których mogłam poznać i po prostu z nimi pobyć. A najwieksze podziękowanie kieruję do tego, dzięki któremu czuje się URATOWANA!!!!!! Dzieki ci Panie, za to co zrobiłeś dla mnie, za to, że moje imię jest wyryte na twoich dłoniach, za to że jesteś nieustannie przy mnie.Chwała Jezusowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bożena

Dziękuję Bogu za cudowny czas warsztatów tarnowskich, za ożywienie wiary, uradowanie się obecnością Pana w innych ludziach, za wielbienie Go wspólnym śpiewem,modlitwą, posiłkiem! I chwała Panu za to, że łączy chrześcijan różnych wyznań w jeden Kościół - za to największe dzięki!

Małgosia

Warsztaty były dla mnie bardzo ważnym czasem. Dużo się dowiedziałam o sobie, poznałam fantastycznych ludzi, którzy mają odwagę uwielbiać i podziwiać Boga śpiewając z pasją i oddaniem. Jeszcze nie mogę powrócić do codzienności, wracam myślami do tych chwil i nie mogę uwierzyć, że to już niestety historia. Zostało wiele w moim sercu i przemyśleniach... Pozdrawiam gorąco Wszystkich członków zespołu! Pracujcie dalej z mocą i łaską Pana Boga dla Jego chwały i radości ludzi!

Gosia

Tarnowskie warsztaty - GENIALNE!
A to radosne TE DEUM na Wieczorze Uwielbienia - nie mam słów!!!
Moc Boża przeniknęła do najgłębszych zakamarków mojej duszy.
CHWAŁA PANU za te dni i Ludzi tworzących TGD.

Ania