Księga gościWasze głoszenie Pana jest z nami obecne wszędzie, w domu przy wspólnym muzykowaniu i śpiewie naszych dzieci, w samochodzie w czasie podróżowania, w czasie modlitwy, w trudnych chwilach i radościach. Ta muzyka, te teksty i On. Chwała Panu-Tylko On bo wszystko przeminie a my zależymy od naszego Taty, który jest w Niebie.

Romek

To był cudowny czas łaski Pana, czas ogromnej radości, uniesienia,czas wspólnego uwielbienia, kiedy moglismy oddychać jednym Duchem stojąc przed naszym Stwórcą. Dziekuję wam wszystkim kochani, za to, że mogłam być częścią tej wspaniałej armii Pana. Dziękuję wszystkim z TGD, których mogłam poznać i po prostu z nimi pobyć. A najwieksze podziękowanie kieruję do tego, dzięki któremu czuje się URATOWANA!!!!!! Dzieki ci Panie, za to co zrobiłeś dla mnie, za to, że moje imię jest wyryte na twoich dłoniach, za to że jesteś nieustannie przy mnie.Chwała Jezusowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bożena

Dziękuję Bogu za cudowny czas warsztatów tarnowskich, za ożywienie wiary, uradowanie się obecnością Pana w innych ludziach, za wielbienie Go wspólnym śpiewem,modlitwą, posiłkiem! I chwała Panu za to, że łączy chrześcijan różnych wyznań w jeden Kościół - za to największe dzięki!

Małgosia

Warsztaty były dla mnie bardzo ważnym czasem. Dużo się dowiedziałam o sobie, poznałam fantastycznych ludzi, którzy mają odwagę uwielbiać i podziwiać Boga śpiewając z pasją i oddaniem. Jeszcze nie mogę powrócić do codzienności, wracam myślami do tych chwil i nie mogę uwierzyć, że to już niestety historia. Zostało wiele w moim sercu i przemyśleniach... Pozdrawiam gorąco Wszystkich członków zespołu! Pracujcie dalej z mocą i łaską Pana Boga dla Jego chwały i radości ludzi!

Gosia

Tarnowskie warsztaty - GENIALNE!
A to radosne TE DEUM na Wieczorze Uwielbienia - nie mam słów!!!
Moc Boża przeniknęła do najgłębszych zakamarków mojej duszy.
CHWAŁA PANU za te dni i Ludzi tworzących TGD.

Ania

Dziękuje za wspaniały koncert w Tarnowie. Od dawna to było moje pragnienie poczuć się "uratowana" z TGD i udało się! To była wielka siła dobra płynąca ze sceny, dzięki dla TGD i równie wspaniałych warsztatowiczów w tym Gos.pl

Agnieszka

Warsztaty w Tarnowie... To nie tylko wspaniała muzyka, to cudowni ludzie, których dane mi było poznać, oraz najważniejsze - ON !!! Tak jak nigdzie dotychczas poczułem dotknięcie Boga!
Przez cały czas warsztatów czułem obecność Ducha Świętego, który nie tylko mną kierował, ale też spełniał moje małe prośby - jak choćby indywidualna lekcja gry na gitarze z Piotrem. Sam koncert - brak mi słów, aby określić wspaniałe to co się działo. Wspaniale, cudownie, świetnie to zbyt małe słowa... Wielkie UWIELBIENIE - CHWAŁA PANU !!!

Marian

Dzisiejszy koncert w Tarnowie mega!!!Sound git.bass pana Piotra megaaa!!!Gratulacje dla Całego Zespołu!

Marcin

Dzisiaj dopiero was odkryłam, szok. Jesteście wspaniali;) dzięki za to co robicie;)

Justyna

Wczorajszy koncert w Olsztynie: było cudownie, prawdziwie, chwalebnie, uwielbieniowo, Bóg dotykał serc!!! Dziękuję!

Małgosia