Księga gościhej :) cudownie sie z Wami modlic, w domu w drodze ! wszedzie !
ale mam pytanie bo na facebooku jest napisane ze we Wrocławiu gracie a tu na stronienie ma ?! bo chciałabym wiedziec gdzie dokładnie to bedzie;)
pozdrawiam !

Olka

Super. Moim zdaniem jestescie jedynym w swoim rodzaju zespolem. Widac, ze sprawia to Wam duza radosc i ze naprawde kochanie Pana Boga. Do zobaczenia na koncercie

Marta

Heeejkaa! Jesteście cudownym zespołem i mam na was meeega fazę! Caly czas słucham tylko waszych piosenek, bo nie mogę się od nich odciągnąc. Moim zdaniem jesteście najlepszym religijnym zespłem. W waszej muzyce i śpiewaie jest coś niesamowitego, co płynie prosto od Boga! Strasznie chciałabym śpiewać wasze piosenki, ale w internecie nie ma fajnych podkładów, dałoby radę, zebyście je przesłali ?;) Z góry bardzo dziękuję! I jeszcze raz suuupeer!

Ola

dojechałam na wasz koncert!! to wielka łaska być z wami już drugi raz i wielbić naszego Pana :D !!!! Wszystko piękne pomijając mój ból brzucha, nóg, rąk - tzw zakwasy! ale warto skakać dla Niego! Chwała Panu!! Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze!!

ANKA

Pozwolę dołączyć się do prośby pani am. Szukam jednego miejsca w aucie na koncert w Piekarach :) blackdove@interia.pl

Ania

Poszukuję dobrej duszyczki która wybiera się na koncert TGD w Piekarach - i zgarnie dwie osoby z Krakowa - proszę o kontakt annam928@o2.pl - będe ogromnie wdzięczna!!

am

Uwielbiam uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam Wasz zespół i muzykę jaka tworzycie. To ona daje mi wiarę i nadzieję na lepsze jutro.

Justyna

Byłam na waszym koncercie w Krakowie - milion przeszkód żeby tam dotrzeć - ale udało się! To był bardzo dobry czas! Fajnie się na was patrzy kiedy śpiewacie - nie tylko śpiewacie ale promieniuje od was miłość do Boga! Chwała Panu za was, niech wam błogosławi każdego dnia! i do zobaczenia oczywiście w Piekarach!

Anka

Witam

Dziękuję Wam za cudowną muzykę, którą mogę słuchać codziennie

Pozdrawiam serdecznie

Wanda

Witam
Bardzo miło byłoby usłyszeć słynne Te Deum (Ciebie Boga Wysławiamy) w wykonaniu Chóru TGD :) Pozdrawiam Fan Pwaeł S.

Paweł