Księga gości...a ja czekam z niecierpliwością na kolejne warsztaty w Warszawie...
Będę czekać tak długo, aż się doczekam. ;)

Liz

Kto śpiewa dwa razy się modli.
A ja śpiewam Bogu codziennie (choć jakoś tak trochę często trafiam dźwiękami po sąsiadach). I masz Ci, wymodliłam. Jednak Bóg wybacza niedoskonałości I zapewne dlatego sprawił mi ogromny prezent,i Wy, kochana TGD, spadliście dla mnie prosto z Nieba w weekend 29-30.10.2016 w Szczecinie.

O warsztatach dowiedziałam się w ostatniej chwili, w ostatniej chwili zdążyłam się zapisać, w ostatniej dołączyć. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że byłam z Wami. Moja dusza została nakarmiona do syta. To było jedno z jej największych marzeń. Aby z Wami zaśpiewać.

Jestem w trudnym momencie życia, wręcz na zakręcie; kuruję nerwy w Klinice PUM i na chwilę mogłam zapomnieć o doczesności przy kojących dźwiękach wychwalających Pana. Tutaj należą się dzięki gronu medycznemu, które zezwoliło na przepustkę specjalnie na tę okazję.

Warsztaty mnie uskrzydliły i tchnęły nadzieję w zranione serce. Jesteście cudowni, zdolni i przy tym pełni pokory i miłości do tego co tworzycie. To słychać, a na warsztatach było też widać.

Po koncercie gnałam do Kliniki, aż mało butów nie pogubiłam bo o 22 miałam dawno być na miejscu.. Zdążyłam tylko utulić w przelocie Kamilę i wystraszyć, mówiąc " specjalnie urwałam się z psychiatryka na te warsztaty":)Dawno nie widziałam tak zszokowanego człowieka;)

Dziękuję Bogu, dziękuję Wam, że już tak długo tworzycie pełne miłości modlitwy i że pojawiliście się w moim życiu. Nie zapomnę Wam tego;)Do końca życia;)

Alleluja chwalmy Pana!

Anna

Anna

Dziękuję wam kochani za wasze zaangażowanie w to co robicie. Moim marzeniem jest aby niektóre wasze utwory przetłumaczyć na język rosyjski, gdyż wiem że niektórzy słuchają was. A może wydawać płytę w języku rosyjskim? Byłaby to nowa forma ewangelizacji dla tych ludzi. Pomyślcie o tym proszę. A może kiedyś przyjechalibyście dać koncert w Kazachstanie, byloby ekumenicznie. Z modlitwą za was

sM

Bardzo dziękuję za warsztaty w Warszawie, w których brałam udział 27-28 sierpnia 2016 r. Piękne przeżycie, cudowni ludzie, przepiękne utwory, wspaniały sposób na wyznanie wiary i uwielbienie Pana Boga. Wzruszałam się bardzo często i moja rodzina również. Dobrze, że jesteście! z Panem Bogiem

Ania

Zainspirowani Państwa twórczością i szalenie pozytywnym przesłaniem utworu "Uratowani", nagraliśmy w studio Państwa piosenkę, do której zrealizowaliśmy klip własnego autorstwa. Dziękując Wam za ten wspaniały utwór nastrajający na chrześcijańską radość chcieliśmy podzielić się z Wami naszym szczęściem z wykonanej pracy i poprosić o ewentualny komentarz. Ślemy gorące pozdrowienia i życzymy przyjemnego odbioru!

https://www.youtube.com/watch?v=XZlrFtxAOo0

MC2, czyli Maryja i Chrystus do kwadratu

Witam, czy wiadomo cos juz w sprawie kocertu w Zielonej Górze?

Patrycja

Dzień dobry :)

Bardzo WAM dziękuję za super koncert wczoraj we Wrocławiu.
Przykro tylko, że kupując bilety w 1 rzędzie nie miałam możliwości być bliżej was. Wspólnota, wspólnotą ale czułam się fatalnie mając świadomość że pomimo szybkiej rezerwacji i zakupu biletów (nie tylko dla siebie) nie miałam prawie miejsca. Myślę, że warto zwrócić na to uwagę. Mam świadomość, że to nie jest wina zespołu czy waszej ekipy. Jednak bardzo mi zależało na waszym koncercie a wyszło tak że prawie was nie widzieliśmy, ja i moi przyjaciele, których namówiłam na te bilety. Niemniej jednak było cudownie i jeszcze raz dziękuję.

Dominika

Czy można prosić o jakieś informacje bliższe nt. koncertu w Gdańsku 25.06.2016?

To już naprawdę niedługo, a cały czas na stronie brak jest szczegółów :)

Tomek

Byłem na Waszym koncercie w Ostrołęce. Cały koncert jedną wielką modlitwą. Coś pięknego. Przesyłam kilka fotek z tego koncertu: https://picasaweb.google.com/117126537220737595421/6290233411609503601 . Pozdrawiam Piotra Nazaruka i cały zespół TGD.

Zdzisiek

Czy moglibyscie umozliwic darmowy wstep
na koncert kilku bezdomnycm?
Będą obecni w domu przy Elektronowej w Warszawie;
prowadzi się tam z nimi spotkania; czy moglibyście po prostu posłać kogos z zaproszeniem?

karol