Księga gościDzięki Waszej muzyce i wierze , wraz z przyjaciółkami poznałyśmy najlepszego Księdza na świecie , z którym stworzyłyśmy niesamowicie ciepłą i rodzinną scholę !. Dziękuję.

Patrycja

Waszą muzyką zaraziła mnie ciocia jakieś 10 lat temu. Od tego czasu wasze piosenki towarzyszą mi na codzień :) Dziękuję za koncert na festiwalu "Bądź jak Jezus" w Mysłowicach, za niesamowity wieczór "Betlejem w Spodku", z niecierpliwością czekam na koncert w Rybniku... Jesteście wspaniali w tym co robicie na Chwałę Pana! :) Dobrze, że jesteście!

Zbyszek

Dziękuję Wam bardzo za koncert w Spodku, za tą piękną muzykę na chwałę Pana, za wspaniały bis, za to, że jesteście! Było naprawdę cudownie, niecierpliwie czekam na kolejne koncerty w Katowicach lub okolicach :)

Julia

Byłam wczoraj na waszym koncercie w Podku, wasza muzyka jest super, słuchając czuje się że Bóg jest z wami, śpiewajcie dalej na chwałę Pana.

Joanna

Drogi Zespole!
Byłam dzisiaj na Waszym koncercie świątecznym w kościele św. Tomasza Apostoła na Imielinie w Warszawie. Zostałam oczarowana Waszymi aranżacjami, wykonaniami, głosami. Jesteście pięknym zespołem, bardzo się cieszę, że jesteście! Dziękuję Wam za to, że tak cudownie gracie i śpiewacie na chwałę Pana!
Oby tak dalej!
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena

Magdalena

Witam bardzo serdecznie :) Kiedy słucham waszej muzyki ogarnia mnie wielka radość , smutek odpływa gdzie daleko i czuje się od razu lepiej .Ogarnia mnie wielkie wzruszenie .Strasznie chciałabym z Wami wystąpić niestety mieszkam zbyt daleko od Warszawy :( Myślę że moje marzenie wkrótce się spełni. Śpiewać w zespole - narazie musi wystarczyć . Pozdrawiam gorąco i życzę powodzenia i dalszych sukcesów :)) Do zobaczenia w styczniu w Katowicach

Ola

Dziękuję!!!

Mariusz

Super, jestem w Was zakochana, tylko kiedy zawitacie do Kielc? Czekam z niecierpliwością :)

Karolina

Uwielbiam waszą muzykę. Daje mi ona nadzieję na to, że zawsze dam sobie radę, bo nie jestem sam. Dajecie mi także to, co w chrześcijaństwie ( nie ważne w jakim kościele chrześcijańskim ) jest najważniejsze - radość. Przecież nie chodzi o to by się smucić. Należy się radować, bo Chrystus umarł, by nas zbawić. Czy to nie wystarczy by się uśmiechnąć. Często po mszy świętej czy innych nabożeństwach widzi się ludzi, którzy wychodzą smutni i bez nadziei. Nie o to w tym chodzi. Wasza muzyka pozwala wyjść do ludzi z radością i energią. Ta radość i energia pozwala na iść w myśl Ewangelii - przykładem i z uśmiechem nieść Boga - Jezusa Światu.

CHCĘ JAK NAJSZYBCIEJ SPOTKAĆ SIĘ Z WASZĄ EKIPĄ NA KONCERCIE!
ZAPRASZAM GORĄCO DO ŁODZI LUB DO OKOLIC ŁODZI ;)
CZEKAJĄ W CENTRALNEJ POLSCE NA WAS :)
POZDRAWIAM

WITEK

Witek

Kochani piszę dzisiaj, bo w końcu muszę się tym z Wami podzielić. Dzięki waszym piosenkom słuchanym podczas mojego pobytu w szpitalu psychiatrycznym, gdzie leczyłam swoją depresję wracała mi chęć walczenia o swoje życie i zaufaniu Bożej opatrzności i Jego prowadzeniu. Kiedy ludzie z Duszpasterstwa Akademickiego przychodzili i śpiewali mi je, ja czułam że może warto dać Bogu szansę, a raczej sobie. Tak minęło kilka lat od wyjścia ze szpitala ale zaczęła się z różnych powodów min. braku przebaczenia walka ze Złym i wtedy usłyszałam Ukojenie, a potem Uratowani. Chcę tylko żebyście wiedzieli że jesteście dla mnie mega ważni. Kiedy na Pepsi Arenie podczas Festiwalu Nadziei płakałam ze szczęścia i teraz mi łzy płyną po policzkach jak to piszę bo mogłam Was po raz pierwszy usłyszeć na żywo i moja ukochaną piosenkę "Mój ląd". Dziękuję Bogu że mi Was dał i wasze piosenki, Chwała Panu

Magdalena