Księga gościSłuchając Was ma się wrażenie, nie ma się pewność że Bóg jest z Wami...
To cudowne przeżycie...

Krystyna

Będą w tym roku jakieś przesłuchania do chóru?
KOCHAM WAS!!!!!!!

Ina

Przeczytałem o Was artykuł w Gościu Niedzielnym i po tym odkryłem ducha modlitwy w waszej tworczosci. Dziekuje ze moglem z Wami sie modlic do Jezusa.

Stanisław

Ojoj a mnie cieszy bardzo ten plan koncertów 1.03 byłyśmy pierwszy raz na ich koncercie połączonym z finałem warsztatów w Lublinie, atmosfera cudowna!!!!! Dlatego cieszymy się, że będą blisko nas czyli ZAMOŚĆ!!!!!

Andzia

Ojjjj, plan koncertów prawie do końca roku rozpisany ,i Poznań pominięty buuu:(, szkoda...bardzo Was tu potrzebujemy....

Ania z Poznania

Dzięki Waszej muzyce i wierze , wraz z przyjaciółkami poznałyśmy najlepszego Księdza na świecie , z którym stworzyłyśmy niesamowicie ciepłą i rodzinną scholę !. Dziękuję.

Patrycja

Waszą muzyką zaraziła mnie ciocia jakieś 10 lat temu. Od tego czasu wasze piosenki towarzyszą mi na codzień :) Dziękuję za koncert na festiwalu "Bądź jak Jezus" w Mysłowicach, za niesamowity wieczór "Betlejem w Spodku", z niecierpliwością czekam na koncert w Rybniku... Jesteście wspaniali w tym co robicie na Chwałę Pana! :) Dobrze, że jesteście!

Zbyszek

Dziękuję Wam bardzo za koncert w Spodku, za tą piękną muzykę na chwałę Pana, za wspaniały bis, za to, że jesteście! Było naprawdę cudownie, niecierpliwie czekam na kolejne koncerty w Katowicach lub okolicach :)

Julia

Byłam wczoraj na waszym koncercie w Podku, wasza muzyka jest super, słuchając czuje się że Bóg jest z wami, śpiewajcie dalej na chwałę Pana.

Joanna

Drogi Zespole!
Byłam dzisiaj na Waszym koncercie świątecznym w kościele św. Tomasza Apostoła na Imielinie w Warszawie. Zostałam oczarowana Waszymi aranżacjami, wykonaniami, głosami. Jesteście pięknym zespołem, bardzo się cieszę, że jesteście! Dziękuję Wam za to, że tak cudownie gracie i śpiewacie na chwałę Pana!
Oby tak dalej!
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena

Magdalena